Курси валют
 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Одесі і Одеській області

Обмінка в Одесі: шквидкий обмін валют за актуальним курсом

Було б дуже дивним, якби люди не шкодували про втрачені можливості. Найчастіше сьогодні люди шкодують про втрачений шанс вчасно купити валюту та заробити на цьому чималу суму грошей. Адже дуже часто кожен з нас чує фразу: "От би я років шість тому витратив усі свої заощадження й купив би на них фунтів, доларів або євро. Зараз би через занепад економіки нашої країни зміг би в декілька разів збільшити свої заощадження". Але час не повернути назад, з нього потрібно зробити висновки й не допускати надалі схожих помилок.

Так чи є можливість зараз заробити або стабілізувати свої доходи за допомогою обмінної справи? Звичайно ж є! Сьогодні заробіток за допомогою купівлі-продажу валют користується величезним попитом, як і раніше. На жаль або ж на щастя наша економіка настільки нестійка, що ви можете в кілька разів збільшити рівень свого доходу всього лише в потрібний момент купивши або продавши долари або іншу зручну для Вас валюту.

Так що ж потрібно робити для того щоб бути успішним в обмінній справі? Для початку необхідно вибрати спосіб, завдяки якому ви будете здійснювати операції на фінансовому ринку. Діяти можна двома шляхами:

  • віддати свої кошти в розпорядження фахівців зі світу трейдингу;
  • займатися обміном самостійно.

Перший варіант, звичайно ж, набагато простіший за другий, адже в тому випадку якщо ви віддаєте свої кошти в розпорядження трейдингових компаній, тим самим істотно полегшуючи собі життя. В даному випадку ви нічого не повинні робити, а лише контролювати роботу того професіонала, якому довірили свої кошти. Але хочемо запевнити, що даний варіант не дає вам жодних гарантій. Хоча трейдер - це і є особа, яка спеціалізується на торгівлі на фінансовому ринку, все ж успіх трейдингу залежить виключно від вдало підібраного моменту та вмінні спрогнозувати подальші світові події, які впливають на рух ціни валюти. Та й послуги самої трейдингової компанії коштують чималих грошей.

Зовсім інша справа - займатися обміном валюти самостійно. Це й цікавіше та в декілька разів дешевше. Якщо ви все ж таки вирішили випробувати власне щастя в обмінному ділі, радимо почати з відстеження курсу тієї чи іншої валюти, що цікавить вас. Тим самим ви зможете проаналізувати всі дії які відбуваються на фінансовому ринку нашої країни та вчасно вкласти гроші, щоб надалі збільшити їх кількість в кілька разів. А для того, щоб це зробити, вам необхідно всього лише підібрати правильний обмінний пункт.

Як вибрати надійний обмінний пункт в Одесі?

Знайти обмінний пункт в якому можна найвигідніше обміняти валюту не так-то й просто. Особливо це стосується пошуку пункту обміну валют в Одесі, Харкові, Запоріжжі. Ви звичайно ж можете бродити по місту в пошуках обмінного пункту, де продаватимуть дешевше, а купуватимуть дорожче. Але який у цьому сенс, адже єдиним результатом буде пекельний біль в ваших ногах від кількості пройдених кілометрів?

Набагато простіше скористатися допомогою всесвітньої павутини, адже для цього всього лиш необхідно написати в пошуковому рядку: "Обмін валют Одеса" та здивуватися від результату. Вашій увазі будуть представлені сотні сайтів, що пропонують своїм відвідувачам допомогу в обміні валюти. Поспішаємо повідомити вас, що більшість сайтів, що пропонують своїм відвідувачам послуги з обміну (особливо це стосується сайтів, на яких можливий безготівковий розрахунок) є звичайними шахраями. Основною метою даних квазі-обмінників є отримання максимальної вигоди від своїх клієнтів з мінімальною або ж нульовою віддачою. Простими словами вони існують, лише для того щоб обдурити. Для того, щоб упевнитися в легальності та реальності існування того чи іншого обмінного сайту, вам необхідно всього лиш звернути увагу на відгуки, які залишають клієнти даних обмінників, наявність реально існуючих адрес та контактних телефонів й звичайно ж документацію.

Переваги над іншими обмінниками

Хотілося б відразу відзначити, що вся інформація, яку ви прочитаєте нижче, є об'єктивною та зібрана за допомогою відгуків звичайних перехожих:

  1. Надійність. Наші обмінники виконують свої функції на українському фінансовому ринку вже не перший рік. Ми пережили і кризи, і часи фінансового затишшя. Ми маємо велику кількість постійних клієнтів. Переконатися в легальності нашого існування ви зможете переглянувши документацію, яку ви можете отримати у наших співробітників, попросивши їх надати її.
  2. Величезний спектр послуг. На відміну від інших обмінників, які надають своїм клієнтам тільки можливість вигідно купити або продати євро, долари, рублі в Одесі, ми зробили крок далеко вперед. Тепер у нас ви можете також переказувати гроші за кордон і якщо чесно, зробити це можна навіть вигідніше ніж в банку.
  3. Доступність інформації. Наш онлайн-ресурс працює в цілодобовому режимі, тобто 24/7. Як було сказано раніше, успішний обмін залежить виключно від правильно підібраного моменту. За допомогою нашого сайту ви зможете відстежувати найактуальніший курс валют в Одесі цілодобово.
  4. Захищеність. Ми знаємо про проблеми захищеності персональних даних і поспішаємо запевнити вас, що наші обмінні пункти облаштовані всіма необхідними технічними засобами, що дозволяють забезпечити 100% збереження вашої особистої інформації.
Часті питання F.A.Q.

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.