• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Обмінний курс Фунти і Гривні на сьогодні

GBP/UAH
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Маючи можливість робити фінансові накопичення, багато хто використовує іноземну валюту. Адже національна гривня, на жаль, не відрізняється високою стабільністю. На ній негативно відбивається поганий стан економіки, значний рівень інфляції, складна політична ситуація і т.п. І завжди існує ризик, що накопичені кошти швидко втратять свою цінність. Тому українці змушені шукати, де купити фунти в Одесі за вигідною ціною.

Адже британська валюта, поряд з євро і американським доларом, вважається однією з найбільш стійких у світі. Також вона може знадобитися одеситам, які планують подорож або відрядження до Туманного Альбіону.

Курс фунтів до гривні: вибір обмінника

Варто зазначити, що курс фунтів до гривні в різних обмінниках може значно відрізнятися. Тому, що бажає придбати англійські купюри доводиться попередньо вивчити ринок. Найзручніше це робити через мережу Інтернет. Таким чином можна заощадити час і отримати необхідну інформацію, не виходячи з власного будинку. Але як визначити надійність обмінника?

Для цього варто звернути увагу на кілька важливих моментів. Для початку, обраний обмінний пункт повинен реально існувати і бути легальним. Всі необхідні документи і ліцензії повинні знаходитися у відритому доступі. Також, хороший обмінник завжди дасть можливість своїм клієнтам вибрати вдалий момент для здійснення фінансової операції. Для чого на сайті постійно відстежується рух вартості валют на ринку в режимі 24/7.

Наші переваги

Основні переваги нашого обмінника в порівнянні з подібними структурами:

 • Тривала робота і повна легальність. Наші обмінники представлені на українському ринку вже багато років і пережили як економічні злети, так і падіння. Там ви завжди можете ознайомитися з документами, що підтверджують легальність їх роботи.
 • Зручне місце розташування Ми працюємо в зручному і добре пізнаваному місці, що дозволяє легко до нього дістатися і безпечно здійснити необхідну операцію.
 • Широкий спектр послуг і зручний графік роботи. Ми працюємо з великим асортиментом валют і здійснюємо різні види фінансових операцій. Робота без вихідних і в режимі з 9 ранку до 7 вечора дозволяє кожному клієнту вибрати відповідний час для комфортної угоди.
 • Висока інформованість клієнтів. Постійне і своєчасне оновлення даних на сайті допомагає обгрунтовано прийняти рішення про час проведення фінансової операції.
 • Сучасне обладнання пункту. Наші співробітники якісно перевіряють всі грошові знаки на професійному обладнанні, що гарантує їх достовірність.
 • Конфіденційність. У сучасному світі вкрай важливо захищати особисті дані людини, тому безпеки і конфіденційності угод ми приділяємо велику увагу.

Де вигідно купити фунти в Одесі?

Та все це дозволяє з повною відповідальністю рекомендувати пункт обміну за адресою вул. Рішельєвська, 42. Причому тут можна обміняти різні типи валют безпосередньо, не привертаючи національні грошові знаки. На нашому сайті https://obmenka.od.ua/ завжди представлений найактуальніший валютний курс. Тут можна знайти курс фунта до гривні в Одесі і відстежити його динаміку.

Статистика показує, що курс валют постійно змінюється протягом дня. Така динаміка пов'язана з безліччю факторів, що впливають на вартість грошових знаків. Крім світової економіки, на ній відображаються фінансові показники країн-емітентів грошей. В даному випадку — Великої Британії та України. Також на курс впливає монетарна політика найбільших країн світу і їх економічні показники. Крім того, рівень інфляції, резервні вимоги, біржові та інші операції.

Тому спрогнозувати курс досить складно. Особливо для нашої країни, у якій є великі кредитні зобов'язання перед МВФ. І висока залежність від надання чергового траншу міжнародної фінансової допомоги. Тому рішення про її припинення може стати критичним для вартості національної валюти. І відповідно для всього валютного курсу.

Тому для зручності клієнтів ми додатково організували можливість отримання щоденної інформації про зміну курсу. Для цього потрібно лише ввести адресу своєї електронної пошти. Тоді ви оперативно дізнаєтеся курс фунта в Одесі на сьогодні і не пропустіть найзручніший момент для обміну.

Ми працюємо з наступними іноземними валютами:

 1. американським доларом — USD.
 2. Євро — EUR.
 3. Російським рублем — RUB.
 4. британським фунтом — GBP.
 5. Польським злотим — PLN.

Заходьте на наш сайт, вивчайте курс фунта в Одесі на сьогодні і приходьте в наш обмінник. Ми пропонуємо найкращі умови для обміну та намагаємося забезпечити вигоду наших клієнтів. Ми дорожимо своєю репутацією і завжди раді допомогти вам у продажу, покупці і обміні валюти.