• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Обмінний курс Гривні і Євро на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Ви хотіли б зберігати накопичення в «твердих» грошових знаках або працюєте на віддаленого європейського замовника? Тоді періодично вам доводиться шукати оптимальний курс євро до гривні в Одесі і обмінювати європейську валюту на національну. На щастя, в місті достатню кількість обмінників. Тільки як вибрати дійсно надійне місце, де можна не тільки безпечно обміняти гроші, але і зробити це максимально вигідно? Для цього варто провести моніторинг фінансового ринку.

І якщо раніше це можна було здійснити лише «ногами», особисто обходячи обмінні пункти міста, то в 21 столітті існує більш швидкий спосіб - пошук через Інтернет. У цьому випадку важливо не потрапити на сайт-одноденку, мета якого тільки викачати з клієнта гроші. Основні ознаки дійсно надійного обмінника будуть розглянуті далі.

Обмін євро Одесі: докладніше про EUR

Обмін євро Одесі часто необхідний людям, які довіряють стабільності і стійкості даних купюр. Перші готівкові євро з'явилися в обігу відносно недавно - в 2002 році. Вони прийшли на заміну старої європейської валютної одиниці - ЕКЮ. Зараз євро або EUR є офіційний грошовим засобом «єврозони», що складається з 19 країн. Серед них, наприклад:

 • Германия;
 • Франція;
 • Іспанія;
 • Италія;
 • Австрия;
 • Бельгія;
 • Нідерланди;
 • Португалія та інші.

Також EUR вважається національною валютою ще 9 світових держав, 7 з яких розташовані в Європі. Таким чином, вони стали грошовою одиницею для понад 340 млн. Жителів нашого континенту. За наявною статистикою на кінець 2013 року в обігу перебувало понад 950 млрд. Євро. Такий високий показник загальної вартості готівки вивів цю валюту на перше місце в світі.

Де найкращий курс євро до гривні в Одесі?

Валюта — це той же товар, який має свою вартість. Її коливання цілком природні і залежать як від попиту і пропозиції, так і від інших факторів. Серед найбільших точок впливу — економічні і політичні умови в країнах, що користуються даними грошовими знаками. Хоча Центральні банки держав здатні вплинути на котирування валют, одного такого впливу недостатньо.

Оскільки головний важіль впливу Центробанку - це тільки зміна кількості грошових знаків в обігу, тому часто виявляється невигідним довгий час зберігати гроші в національній валюті. Особливо в країнах з сильним рівнем інфляції і нестабільною економікою.

Деякі власники валютних накопичень намагаються обміняти євро на українські гривні на чорному ринку, що в деяких випадках може загрожувати повною втратою грошей. Крім того, тільки легальні обмінні пункти гарантують якісний і надійний сервіс, регламентований державним законодавством. Це дозволяє клієнтам відчувати захищеність і користуватися чесними і прозорими умовами.

Хороший обмінник з вигідним курсом євро до гривні в Одесі відповідає таким умовам:

 1. Сталість і надійність, наявність реального стаціонарного обмінного пункту. Тривала і стабільна робота на ринку, незважаючи на економічні потрясіння в країні.
 2. Простий доступ до всіх документів, що показує легальність даного виду діяльності на території України.
 3. Широкий спектр послуг, що дозволяє купувати, продавати, обмінювати різні види грошей, а також пересилати їх в безготівковій формі.
 4. Зручний сайт з актуальною, постійно оновлюваною інформацією про вартість валют. Можливість відстежити динаміку ціни світових грошових знаків.
 5. Наявність постійних клієнтів, безліч позитивних відгуків про роботу.

Та все це повністю відноситься до нашого обмінного пункту, де можна знайти кращий курс євро в Одесі і самі лояльні умови співпраці.

Детальніше про наш сайт

Щоб продуктивно скористатися нашими послугами, зайдіть на сайт https://obmenka.od.ua/ua/eur-uah і ознайомтеся з актуальною вартістю валют. Далі перегляньте динаміку зміни ціни на графіку і виберіть зручний момент для обміну.

Якщо у вас немає можливості постійно стежити за цінами, скористайтеся опцією «Повідомити мене». Для цього задайте курс, за яким ви плануєте продати EUR і введіть адресу електронної пошти. Коли показник досягне заданого значення, на вказаний e-mail буде надіслано повідомлення, що дозволить не пропустити потрібний момент і провести вигідну операцію. Тут же ви знайдете адресу обмінного пункту і графік його роботи.

У нашому обміннику - вигідний курс євро до гривні на сьогодні в Одесі і відмінні умови для клієнтів. Ми дотримуємося найважливіших принципів роботи - безпека і конфіденційність. Для цього наші обмінники оснащені сучасним обладнанням, а особисті дані клієнтів надійно захищені від сторонніх. Скористайтеся нашими послугами і особисто переконаєтеся в їх перевагах!