Курс євро в Одесі сьогодні

EUR/UAH
  •  

Українська національна валюта гривня являється досить нестійкою, тому більшість місцевих жителів більше цікавляться такими іноземними аналогами, як доллар США та євро. Остання валюта хоч і являється молодою, але вона стрімко увійшла в ТОП-валют світу, стала резервною та посіла 2 місце по стабільності й цінності після американського долара. Особливим попитом євровалюта користується в українських курортних містах, які приваблюють велику кількість туристів, до таких належить і Одеса. Місцевих жителів і гостей міста завжди цікавить актуальний обмінний курс євро в Одесі, а також де можна вигідно обміняти євро на українську гривню.

Що потрібно щоб обміняти євро?

Курс євро в Одесі сьогодні нічим не відрізняється від курсу в інших регіонах країни, ціна 1 євро в Одесі залишається відносно стабільною.В першу чергу, необхідно проаналізувати фінансовий ринок в місті, порівняти показники різних банків та пунктів обміну. Курс валют може кардинально відрізнятися тільки в сезон, коли місто відвідують тисячі гостей. Однак, навіть в розпал туристичного сезону можна в Одесі знайти вигідний курс. Для цього потрібно:

  • вивчити інформацію по пунктах обміну;
  • ознайомитися з відгуками інших користувачів.

Багатьох людей цікавить: чи потрібно брати з собою документи, що засвідчують особу? Більшість офіційних компаній швидше за все попросить у вас документ. В основному, ваші персональні дані необхідні для банків, де вони проводять повну ідентифікацію особи. Такі дії підвищують рівень безпеки та страхують кожного клієнта від різних форс-мажорів Документи зазвичай не вимагають в обмінних пунктах, тому в них інформація про клієнтів залишиться повністю конфіденційною. Це великий плюс, якщо ви хочете, щоб ваші дані ніде не зберігалися.

Перед тим, як поміняти гроші, необхідно вибрати організацію, де ви хочете зробити конвертацію. Це можливо в 3-х варіантах:

  1. У комерційному банку. За останній час населення все більше довіряє банківській сфері. Тут курс може не таким вигідним, як в інших точках обміну, але банки мають високий ступінь захисту від 3-х осіб і шахрайства, що дозволить повністю захистити ваші кошти. Однак існує головний недолік банків - встановлений ліміт на кількість операцій в день. Тому якщо вам відразу потрібно обміняти більшу суму грошей, то зробити у вас це не вийде.
  2. Чорні ринки. Не зважаючи на те, що їх "золотий" час вже практично підійшов до кінця, такі нелегальні заклади досі користуються популярністю. Це обумовлено тим, що тут курс набагато вище, ніж в банках і обмінних пунктах, а також немає обмежень по сумі. Однак існує великий ризик того, що ви можете змінити фальшиві гроші. Курс євро в Одесі сьогодні тут приваблює клієнтів оманливою вигодою, адже в вуличних умовах обміну немає ніякого захисту, тому купувати євро ви тут можете тільки на свій страх і ризик.
  3. Обмінні пункти. Їх популярність прийшла тільки в останні 15 років. На початку становлення України, як незалежної держави було досить незрозуміло, як саме працюють обмінники. Згодом стало зрозуміло, що обмінні пункти - це найкраще поєднання комерційних банків і чорного ринку. Тут немає обмежень по конвертації суми, при цьому курс обміну досить вигідний і ви захищені повністю від 3-х осіб. Ціна 1 євро в Одесі в таких пунктах досить вигідна та стабільна. З огляду на дані фактори, обмінні пункти - це найкраще рішення, якщо вам потрібно поміняти євровалюту.

На вокзалі, аеропортах та в інших туристичних місцях курс євро-гривня менш вигідний, ніж в інших точках міста. Це пов'язано з тим, що в даних місцях досить велика прохідність народу і кожна фінансова компанія намагається якомога більше заробити.

Оптовий курс євро в Одесі

Для того, щоб вигідно зробити обмін євро на гривню і навпаки, необхідно більш детально вивчити фінансовий ринок міста. Курс євро Одеса може бути як роздрібним, так і оптовим. В основному, оптовий курс встановлюється для бізнес-клієнтів, які щодня проганяють велику кількість валюти через обмінні пункти. Однак, можна зробити оптовий обмін євро, не будучи таким клієнтом.

Багато точок обміну можуть запропонувати оптовий курс від певної суми. Наприклад, обмінний пункт KIT GROUP зможе зробити вам знижку, якщо ви міняєте від 500 євро. Обмін оптового курсу встановлюється кожним обмінним пунктом індивідуально. Обмінний пункт КІТ Груп протягом декількох років пропонує свої послуги не тільки в Одесі, але і по всій Україні. Ви можете зробити обмін не тільки в відділенні обмінного пункту, а й онлайн, що економить ваш час на пошуки обмінки. Головним плюсом при обміні великої суми в КІТ Груп є те, що тут завжди є потрібна сума і вам не доведеться чекати надходжень.

Графік динаміки курсу євро

Готівковий курс євро в Одесі не набагато відрізняється від того курсу, якщо ви робите обмін валют онлайн. Для тих, хто хоче більш детально проаналізувати курс євро, на сайті КІТ Груп є зручний графік, за допомогою якого ви зможете підкоригувати необхідний період, а також проаналізувати динаміку росту і падіння, що дозволить більш вигідно купити або продати євровалюту. Такий графік буде корисний не тільки для досвідчених брокерів, а й середньостатистичному мешканцю України. Щоб розібратися в графіку не потрібно володіти вищою економічною освітою, а варто лише визначити період, коли курс найвигідніше.

Якщо брати потижнево, то ціна європейської валюти, а також інших іноземних грошей, нижче в понеділок вранці, коли ще не відкриті торги. Не варто міняти гроші в п'ятницю ввечері і в вихідні дні, коли курс більш високий. В даному випадку вам буде корисний графік динаміки курсу євро.

Динаміку курсу євро-валюти ви можете відстежити за допомогою графіка на сайті KIT GROUP. Це допоможе не тільки максимально вигідно поміняти гроші, але і зробити це в сприятливий момент.

У нас найкращий курс європейської валюти в Одесі

Обмінний курс євро в компанії КІТ Груп є одним з найбільш вигідних і конкурентоспроможних в Україні. Ціна 1 євро на сьогоднішній день становить 32,97 грн. Скориставшись послугами обмінника KIT GROUP ви не тільки поміняєте вигідно гроші, але і зробите ваші операції безпечними. Кожна купюра в наших касах проходить перевірку на справжність.

На нашому сайті кожен клієнт може:

  • розрахувати ціну 1 євро в Одесі до гривні через калькулятор;
  • порівняти курс євро в Одесі сьогодні з курсами провідних банків країни;
  • ознайомитись з цікавими новинами в нашому блозі та ін.

На сайті KIT GROUP також є унікальна можливість забронювати курс гривні до євро на 60 хвилин, навіть якщо він зміниться за цей час. В нас, на відміну від банківської системи, немає ніяких обмежень по обміну суми, при цьому всі операції залишаються повністю конфіденційними.