Курс долара до рубля в Одесі сьогодні

USD/RUB
 •  

Одеса - оден з найбільш відвідуваних туристами міст України. Море, пам'ятники, архітектура і особлива емоційна атмосфера - ось за чим їдуть іноземці з ближнього і далекого зарубіжжя. Але які б краси ні оточували людину, без грошей жити неможливо. Часто буває, що одеситам або гостям міста терміново потрібно обміняти іноземну валюту. Якщо гривні купити можна в будь-якому місці, обміняти долари на рублі не так просто. Не всі пункти пропонують операції з російськими грошовими знаками. Крос-курс не завжди привабливий, та й надійний, безпечний обмінний пункт знайти досить складно. Звернувшись до нас, ви отримаєте найвигідніші умови обміну. На сайті ви можете залишити попередню заявку і зафіксувати курс обміну долара в рублі на годину. Ми відкрилися не вчора, тому сумніватися в надійності нашого обмінника не доводиться. Постійні клієнти і значний щоденний фінансовий оборот є доказом того, що нам довіряють.

Як відстежувати курс обміну долара в рублі?

Американські грошові одиниці є найпопулярнішою світовою валютою, у них ведуться безготівкові розрахунки. Готівка також затребувана. Прості люди часто беруть доларову готівку в закордонні поїздки. Завдяки стійкості валюти багато створюють в ній накопичення, тому доларові операції поширені і серед простих людей, в тому числі в Україні.

Рублева готівка може знадобитися тим, хто планує поїздку в Росію по роботі або на відпочинок. Щоб обміняти американські грошові знаки на російські максимально вигідно, необхідно відстежити курс долара до рубля в Одесі і провести операцію в потрібний момент.

Практично всі обмінні пункти розміщують інформацію про свої послуги в інтернеті, але не кожен пропонує можливість отримувати найостаннішу інформацію про курс. У нас можна не тільки бачити дані про крос-курсі рубль / долар в Одесі, але підписатися на спеціальну розсилку. Залиште адресу електронної пошти і вам не доведеться кожну годину заходити на сайт, щоб перевірити, чи не час продавати інвалюту.

Де обміняти долари на рублі?

Є два варіанти обміняти долари на рублі: онлайн і в реальному обміннику. Перший спосіб підходить, якщо основні розрахунки ви проводите в безготівковій формі. Онлайн-обмінники використовуються для зарахування коштів на банківські картки та електронні гаманці. Деякі з них приймають готівку для подальшого зарахування її на будь-який обраний вами ресурс.

Якщо вам необхідно отримає готівку, то зручніше за все звернутися в офлайн-пункт обміну.

Як вибрати пункт, щоб обміняти долари на рублі?

При виборі обмінного пункту звертайте увагу на наступне.

 1. Привабливі умови конвертації

  Далеко не завжди обмінники пропонують ті умови, на які слід погоджуватися. Деякі встановлюють надвисокі комісійні, щоб заробити на разових операціях. Знайти відповідний курс можна, зателефонувавши або обійшовши в інтернеті всі обмінні пункти. Більш короткий шлях - відразу звернутися до нас, адже наші умови завжди найпривабливіші серед аналогічних на ринку.

 2. Надійність обмінника

  При виборі сервісу для обміну валюти має значення «вік» організації. Більшу довіру викликають давно працюють пункти. Клієнт також має право вимагати гарантій захисту персональних даних і відомостей про деталі операцій від несанкціонованого використання.

 3. Режим роботи

  Цей момент не менш важливий при виборі обмінника, адже набагато приємніше мати справу з тими, хто думає про клієнтів і прагне полегшити їхнє життя. Наш офіс працює без вихідних. Зручне розташування дозволяє добратися до нього швидко, без будь-яких складнощів.

 4. Додаткові сервіси та можливості

  Наявність сайту зі зручною навігацією і доступним інтерфейсом приваблює сучасних клієнтів, адже багато хто з них проводять в мережі значну частину життя і цінують можливість отримувати необхідну інформацію за пару кліків. На нашому сайті може розібратися будь-який, навіть новачок. Додатковий бонус, що дозволяє заощадити час - відправка даних про зміни курсу відразу на e-mail клієнтів.

Серед конкурентів наш обмінник виділяється тим, що постійно розвивається, дозволяючи знижувати курс долара до рубля. Одесі та інших регіонах країни пощастило - у нас вийшло побудувати цілу мережу філій. Ми приділяємо велику увагу сайту. Це не просто довідник з інформацією про місце розташування офісів, телефонами і умовах конвертації тієї чи іншої валютної пари. Це зручний інструмент для проведення валютних операцій, він відкриває нові можливості для клієнтів. Тепер провести обмін валют можна з максимальною вигодою. Потрібно залишити заявку на сайті, і курс обміну зафіксується на 1 годину. Вам залишиться спокійно підійти в офіс, щоб отримати готівку на заявлених умовах.