• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Обмін валют

Обмін валют Одеса

Сьогодні нікого не здивувати великою кількістю обмінних пунктів в багатьох містах України, включаючи Одесу. Однак ще 20 років тому, щоб поміняти іноземну валюту на гривню, необхідно було звертатися або в банк, або до міняйл на чорному ринку. Дані способи обміну існують і до цього дня, на їх фоні з'явилися у великій кількості пункти обміну, які можуть запропонувати більш вигідні умови, ніж комерційні і державні банки. Обмін валют в Одесі можна зробити цілком вигідно і безпечно, якщо дотримуватися певних рекомендацій.

Що потрібно знати про процес обміну валют?

Для того, щоб зробити обмін валют, робіть наступне:

 • міняйте іноземні гроші тільки в установах з ліцензією НБУ. Більшість тіньових обмінників можуть вас заманювати надзвичайно вигідним курсом валют, однак варто підходити до цього вибору з холодною головою. Часто завищений курс свідчить про те, що вас можуть обрахувати, або ж поміняти вам справжні гроші. Варто довіряти тільки відомим компаніям з хорошою репутацією як в Одесі, так і по всій Україні;
 • ретельно перевіряйте купюри на справжність. Проста уважність зможе зберегти ваші кошти, тому варто перед тим, як ви отримали гроші, перерахувати їх біля каси і перевірити на справжність. Найпростіший спосіб - це на дотик і на просвіт;
 • вивчайте відгуки на форумах. Більшість користувачів, які скористалися їх послугами пишуть про компанії коментарі. Виходячи з цього можна скласти певну думку, тим самим вирішити скористатися послугами компанії чи ні.

Обмін валют Одеса користується великою популярністю, особливо в літню пору, так як в місто приїжджає велика кількість туристів. В такий час всі хочуть заробити, винятком не є і обмінні пункти. Однак, більш досвідчені мандрівники в літню пору змінюють гроші в інших містах або роблять обмін заздалегідь в банку. Вигідно поміняти валюту в чорноморському місті можна в міжсезоння, коли обмінні пункти пропонують свої кращі умови. Не варто міняти валюту:

 • в аеропортах;
 • автовокзалах, залізничних вокзалах;
 • у підозрілих осіб.
 • в обмінниках без ліцензії, де немає всіх ступенів захисту.

Якщо ви хочете перевірити банкноти на справжність, можна звернутися або в офіційні обмінники Одеси або ж в банки. На справжніх купюрах повинні бути всі водяні знаки, які не видно на перший погляд. До них відносяться:

 1. Захисна лінія з номіналом купюри.
 2. Водні знаки, що дублюють малюнок на банкноті.
 3. Дрібні волокна, які видно під ультрафіолетом.
 4. Шорстка поверхня паперу.

Особливості вибору місця конвертації валют

Обмінники в Одесі займають певну нішу, тому необхідно більш детально вибирати місця для конвертації валют. Варто розуміти, що в центрі, на вокзалах, аеропортах, зонах відпочинку курс обміну менш привабливий, так як тут сконцентрована велика кількість людей, за рахунок чого обмін іноземних грошей менш вигідний. Навіть в кілометрі від центру міста можна знайти обмінні пункти, де курс валют буде для вас вигідним. Перед поїздкою до цього міста потрібно уважніше проаналізувати не тільки репутацію обмінників, але і курс, який вони пропонують. Можна зробити це в онлайн режимі, тим самим заощадивши час на пошуки і обмін в Одесі. Одним з таких сервісів є компанія Кіт Груп, яка протягом десятиліть надає свої послуги в багатьох містах України, включаючи і Одесу. Вона створила кращі умови для своїх клієнтів, щоб обмін був не тільки вигідним, але і комфортним.

Переваги конвертації валюти в Одесі, які забезпечують наші обмінники

Протягом всього існування наш обмінний пункт постійно вдосконалювався для того, щоб обмін валют був максимально зручним для клієнтів. Серед переваг можна виділити:

 • вигідний курс обміну всіх валют у Одесі. Вигідно у нас ви можете поміняти не тільки популярні іноземні гроші, але і більш екзотичні. Компанія веде активну роботу як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку за рахунок чого і формується курс;
 • альтернатива обміну. Поміняти валюту ви можете як в відділенні пункту обміну, так і онлайн в будь-який зручний для вас час;
 • Повна конфіденційність операцій. Компанія дбає про безпеку своїх клієнтів, тому вся інформація про обмін валют недоступна для 3-х осіб;
 • в касах обмінника є все необхідне обладнання для визначення справжності банкнот. У нас обладнання регулярно проходить технічний огляд, тому з високою точністю визначає справжність обмінюваних грошей. При конвертації у нас ви отримаєте справжні гроші;
 • широка мережа обмінних пунктів. Вам не складе великих труднощів знайти обмінний пункт в Одесі. Для цього ви можете скористатися мережею інтернет, щоб подивитися адреси. Відділення знаходяться у всіх районах Південної Пальміри.

Якщо у вас є питання по обміну іноземної валюти, то ви завжди зможете проконсультуватися у наших фахівців, які мають великий досвід роботи у фінансовій сфері. Протягом всієї роботи у нас з'явилися постійні клієнти, які можуть довірити нам свої заощадження. Тому головне багатство компанії - це наші клієнти.

Вигідні переваги, сервіс, гарантії, які забезпечує КІТ Груп

Крім обміну валют КІТ Груп надає широкий спектр послуг. У нас можна розмістити депозит на умовах, які будуть вигідніше, ніж уявляють вам банки. На сайті ви можете знайти графіки зміни курсу валют, які допоможуть вам більш детально проаналізувати іноземні гроші. Така функція затребувана не тільки у професійних брокерів, а й серед населення. Також ви можете скористатися функцією бронювання курсу і протягом певного часу поміняти іноземні гроші за фіксованим курсом, навіть якщо він за цей час встиг змінитися. Якщо в обмінці немає необхідної суми грошей, то ви можете її замовити і в перебігу короткого проміжку часу сума буде в відділенні, яке ви вибрали для отримання.

Переваги співпраці з нами очевидні:

 • кращий курс євро в Одесі;
 • цілодобовий обмін 24/7;
 • можливість забронювати курс на 1 годину;
 • регулярні публікації вигідних пропозицій в нашому Telegram-каналі;
 • інкасація великих сум в зручному місці і в зручний час;
 • видача грошей в іншому місті (при необхідності);
 • обмін в окремій, закритою кабінці без зайвих формальностей і бюрократії;
 • call-центр підтримки клієнтів по всій Україні.

Дані переваги роблять нашу компанію затребуваною не тільки у жителів Одеси, але і у великих компаній. У наших касах можна обміняти російський рубль, фунт стерлінгів, польський злотий, китайський юань, євро і долари в Одесі.