Курс рубля в Одесі сьогодні

RUB/UAH
 •  

Курс рубля в Одесі сьогодні

Цікавість до курсу покупки російського рубля у населення України досить високий, так як національна валюта UAH досить нестабільна і може змінитися в будь-який момент. У всіх містах країни з'являється все більше обмінних пунктів, де можна продати або купити іноземні гроші. Великою популярністю користуються американський долар і євро, проте не потрібно списувати з рахунків і російський рубль. Він хоч і не має особливої цінності, але змінюють його із завидною частотою, тому питання курс рубля в Одесі сьогодні - досить актуальний запит не тільки в жителів міста, а й для туристів. Ціна 1 рубля постійно змінюється, тож варто слідкувати за останніми фінансовими, економічними та політичними новинами.

З 2014 року взаємовідношення України з Росією порядком погіршилися, що призвело до собою досить напружені події на Донбасі і Криму. Саме з цього моменту курс обміну російської валюти стосовно долара та інших валют почав стрімко падати. Але незважаючи на державний конфлікт більшість дрібного, середнього і великого бізнесу ведуть ділові відносини. Це підтверджує той факт, що на вітринах магазину можна побачити російську продукцію, а на полицях російських супермаркетів - українську. Операції з грошовою одиницею РФ на міжнародному валютному ринку відбуваються щодня. Валюта вважається третьою за популярністю, наздоганяючи американські долари і євро. Курс російського рубля має високу волатильність, тому для успішних торгів рекомендується комбінувати технічний і фундаментальний аналіз. Сьогодні ціна 1 рубля складає 0,3735 UAH.

Що потрібно щоб обміняти російський рубль за кращим курсом?

Для того, щоб знайти кращий курс гривні до рубля в Одесі, необхідно знати такі фактори:

 • змінювати валюту в менш популярних місцях в Одесі;
 • купувати валюту вранці;
 • правильно підібрати обмінний пункт.

На вокзалі, аеропортах та в інших туристичних місцях курс рубль-гривня менш вигідний, ніж в інших точках міста. Це пов'язано з тим, що в даних місцях досить велика прохідність народу і кожна фінансова компанія намагається якомога більше заробити. Також варто звернути увагу на те, що курс обміну російського рубля найвигідніший в понеділок вранці. Це найсприятливіший час в тижні, коли ви можете купити рубль з великою вигодою для себе.

Не менш важливим фактором має вибір обмінного пункту. Варто не тільки звернути увагу на курс рубля в Одесі сьогодні, а й ознайомитися з відгуками про компанію. Це ви можете запросто зробити в мережі інтернет на форумі міста, де користувачі діляться своїм досвідом. Це допоможе надалі швидко і ефективно змінювати гроші. Найпоширеніше питання у користувачів - а чи потрібні документи, щоб зробити конвертацію валют? Відповідь досить неоднозначна, так як у багатьох компаній є свої правила по обслуговуванню клієнта. У 80% випадках у вас попросять показати паспорт для посвідчення особи при обміні. Однак є обмінники, які ніякі документи у вас не попросять.

Оптовий курс рубля в Одесі

Якщо ви міняєте велику суму грошей за комерційним курсом в Одесі, то деякі компанії можуть надати вам знижку на обмін, однак це роблять далеко не всі. Кращим обмінником з найбільш вигідним обмінним курсом є KIT GROUP. Філії з обміну валют даної компанії є в багатьох містах України і користуються величезною популярністю. Головним плюсом при обміні великої суми в КІТ Груп є те, що тут завжди є потрібна сума і вам не доведеться чекати надходжень.

Якщо ж у відділенні немає необхідної цифри, то відділення зможе оперативно замовити під вас суму і її доставлять протягом дня. Також є можливість забронювати курс гривні до російського рубля, навіть якщо він зміниться протягом дня. Тут, на відміну від банківської системи, немає ніяких обмежень по обміну суми, при цьому всі операції залишаються повністю конфіденційні.

Графік динаміки курсу рубля

Дізнатися курс рубля в Одесі ви можете на сайті компанії КІТ Груп. Динаміку курсу російської валюти ви можете відстежити за допомогою графіка, виставивши необхідний для вас період. Це допоможе не тільки максимально вигідно поміняти гроші, але і зробити це в сприятливий момент. Графіки повністю будуть зрозумілі кожному. Якщо ж у вас виникли питання, то ви можете задати їх фахівця в чаті підтримки, які доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

KIT GROUP надає цілий спектр онлайн послуг:

 • можливість зафіксувати курс рубля до гривні коли курс рубля найбільш привабливий і зробити обмін в нашому відділенні у зручний для Вас час;
 • вивчити і проаналізувати графіки показників курсу рубля до гривні на поточний момент, або вибрати певну дату (архівні дані зберігаються з квітня 2015 року);
 • перевести гривні в рублі і навпаки по оптовому курсу при операціях з великими сумами - від 5000;
 • розрахувати ціну 1 рубля до гривні через калькулятор;
 • порівняти курс рубля в Одесі з курсами провідних банків країни;
 • уточнити курс гривні до рубля через конвертер;
 • ознайомитись з особливостями різних валют світу і новинами в нашому блозі;
 • зробити грошовий переказ по Україні на карту будь-якого банку.

У нас ви знайдете кращий курс рубля в Одесі, так як компанія КІТ Груп в першу чергу працює для своїх клієнтів, щоб ті були задоволеними.

У нас найкращий курс російської валюти в Одесі

Щоб убезпечити себе від ризику, радимо звертатися в KIT GROUP. Ми робимо строгу перевірку кожної купюри на справжність, кабіни в наших касах непрозорі та розраховані на 1 людину. Крім того, у нас можна на годину зафіксувати курс, аби продати або купити рублі з мінімальними втратами. Постійних клієнтів ми тішимо приємними знижками.