• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Обмінний курс Гривні і Рубля на сьогодні

RUB/UAH
 •  

На карті України знайдеться не так багато міст, де операції по мультивалютних обміну настільки часті і затребувані, як в Одесі. Це туристична Мекка, де купити рублі за гривні можна практично на кожному кроці. Однак обидві валюти не є стійкими і коливання їх курсу схильні до приватним змін. Саме тому актуальна інформація про поточний співвідношенні RUB / UAH дуже важлива і відстежується нашими обмінним пунктом в режимі реального часу.

Що впливає на обмінний курс?

На зміцнення або ослаблення української і російської грошових одиниць впливає величезна кількість чинників. Всі вони мінливі і можуть мати як політичні, так і економічні передумови. Найбільш важливі при формуванні поточного курсу гривні до рубля в Одесі наступні:

 • фінансова політика, що проводиться, відповідно, НБУ і Центробанком Росії;
 • рішення влади обох країн, що стосуються змін у податковій системі;
 • зміни в законодавчій базі, які істотно впливають на різні галузі економіки;
 • випуск облігацій і терміни майбутніх кредитних виплат;
 • динаміка змін світових цін на товари, які є основними джерелами експортних валютних надходжень (наприклад, вуглеводородів для РФ або металів для України);
 • вступ в силу будь-яких санкцій Заходу відносно російської економіки;
 • ситуація на Донбасі і т.д.

Короткострокове прогнозування на підставі загального аналізу зазначених чинників цілком реально, хоча істотні корективи в котирування можуть внести і форс-мажорні обставини, передбачення яких неможливо.

Обмін рубль гривня Одеса – куди звертатися?

Мультивалютний обмін - надзвичайно затребуваний вид фінансових операцій, особливо в популярних для туристів курортних містах. Надання подібної послуги практикують як великі банківські структури, так і окремі приватники, ведучи боротьбу за клієнта різними способами.

 1. Відділення банків.

  У таких установах вам гарантована особиста безпека і повністю відсутня ймовірність отримання підроблених банкнот. Однак переваги істотно нівелюються рядом недоліків. Головні з них - постійні черги, обмежений час роботи з клієнтами і значна різниця між курсами купівлі та продажу. До цього додається можливість введення штучних обмежень на верхню межу отримання кеша і фіксація персональних даних при обміні значних сум.

 2. Приватні валютники.

  Вибір такого шляху, як правило, базується на прагненні максимально заощадити і забезпечити абсолютну конфіденційність. Однак при відсутності особистого знайомства з подібним контрагентом гарантувати безпеку процедури обміну рублів на гривні в Одесі не зможе ніхто.

 3. Обменные пункты.

  Переваги обмінників складаються в поєднанні надійності і безпеки банківських структур з вигідними умовами конвертації. Якщо політика керівництва побудована правильно, компанія володіє розгалуженою мережею обмінних пунктів по всіх містах і регіонах України, інформація по співвідношенням валют завжди актуальна, а комісії мінімальні - довіру клієнтів буде забезпечено.

Переваги обмінника KIT GROUP і вигідний курс рубля в Одесі

Своє завдання ми бачимо в наданні кожного клієнта максимально повного спектру інформаційних послуг і взаємовигідних умов співпраці.

Компанія KIT GROUP дає гарантії:

 1. Безпеки. При необхідності провести обмін великих сум ми забезпечуємо проведення операції в окремому приміщенні і подальший супровід до транспортного засобу або іншого місця, що не несе потенційної загрози.
 2. Виняткової приватності. Зміст всіх без винятку транзакцій є конфіденційною інформацією, яка не підлягає розголошенню. Персональні дані клієнта не запитуються і ніде не фіксуються.
 3. Відсутності обмежень. Ніяких штучних лімітів на верхню межу сум до видачі у нас не існує.
 4. Максимальної інформативності. КІТ ГРУП не тільки відстежує актуальність курсів валют в режимі реального часу, а й надає можливість відстежити їх в динаміці. Інформація подається в цифровій і графічній формі, з розшифровкою за днями, тижнями та т.п.
 5. Прогресивної системи знижок. Відсоток комісійних зменшується прямо пропорційно обмінюваної сумі.
 6. Професійної технічної підтримки в цілодобовому режимі. Отримати її абсолютно безкоштовно можна на сайті або за телефоном.

Коли вигідно здійснювати обмін?

Оскільки курс рубля до гривні в Одесі може часто і суттєво змінюватися, для мінімізації втрат має сенс простежити за динамікою коливань. При наявності можливості обміняти гроші пізніше, навіть кілька днів стеження за курсом дозволяють отримати інформацію про те, коли обмін виявиться найбільш вигідним.

Зафіксувати вигідне співвідношення можна в будь-який час, оформивши заявку стандартної форми, після чого кошти для вас будуть автоматично зарезервовані.