Курс фунта до долара в Одесі сьогодні

GBP/USD
 •  

Обмін валют – досить поширена фіноперації, популярність якої за рахунок глобалізації зростає з кожним роком. Безумовно, найчастіше змінюють самі ходові гроші - американські, європейські та російські, але також спостерігається тенденція щодо збільшення обсягу конвертації менш поширених валют. Серед пошукових запитів в інтернеті та за статистикою офіційних структур, що займаються купівлею-продажем валют, курс фунта до долара дізнаються досить багато людей. При цьому це число значно більше, ніж кілька років тому. На жаль, далеко не всі банки і обмінники працюють по крос-курсу, тому користувачам іноді складно знайти надійну організацію, яка надавала б таку послугу та вібповідала би іншим важливим критеріям.

Від чого залежить курс фунта до долара?

Вартість британських держзнаків, виражена в американській валюті, залежить, переважно, від попиту і пропозиції на ту чи іншу грошову одиницю, а також від інтенсивності впливу наступних факторів:

 • монетарна політика держав;
 • тип формування курсу фунта до долара, обраний урядом;
 • інтенсивність використання держзнаків в міжнародних розрахунках;
 • мікро- і макроекономічні показники;
 • темпи інфляції;
 • високий ризик дефолту і його фактичне наступ;
 • міжнародні боргові зобов'язання і темпи їх погашення;
 • платоспроможність нацвалюти, виражена в якісному наповненні споживчого кошика;
 • суспільно-політична ситуація;
 • ступінь довіри населення до керівництва країни і до стратегії його розвитку, а також тактика управлінням державними структурами;
 • активність на фондових біржах;
 • вартість облігацій, інших цінних паперів і таких сировинних товарів, як дорогоцінні метали, вуглеводороди та енергоресурси.

Як обміняти за хорошим курсом фунта до долара Одеса?

Крім цих глобальних причин на курс фунта в Одесі на сьогодні істотно впливають спекулятивні маніпуляції. Як тільки попит на дану валютну пару підвищується, котирування стають менш привабливими. Зазвичай такі процеси можна спостерігати перед початком відпускного сезону і напередодні низки святкових днів. Спекулянти, користуючись нагодою, прагнуть максимально швидко заробити якомога швидше і більше. З огляду на той факт, що їх діяльність суперечить чинному законодавству і обкладається штрафом, вони свідомо маніпулюють курсом фунта до долара в Одесі на свою користь, щоб за 1-2 угоди окупити ризики. Саме тому фінансово-економічні експерти рекомендують людям, які обмінюють купюри з метою вигідного капіталовкладення, по можливості утриматися від здійснення конвертацій в цей період і дочекатися стабілізації ситуації на ринку. Тим, кому потрібно терміново купити британські гроші для поточних потреб, слід звертатися в ліцензовані фінустанови, діяльність яких регулюється законодавчими нормами і контролюється уповноваженими органами.

Вигідний курс фунта до долара в Одесі і інші ознаки надійного обмінника

До організаціям, згаданим вище, відносяться банки і сертифіковані обмінки. При зверненні в банківські структури нерідко можна зіткнутися з відсутністю потрібних грошових знаків в достатній кількості, різними лімітами і обмеженням, а також з вимогою пред'являти документи. Цих складнощів можливо уникнути, якщо відразу звернутися в надійний обмінник, який відповідає наступним критеріям:

 1. Постійно моніторить курс фунта до долара і оперативно оновлює його на сайті та у відділеннях.
 2. Не приховує обсяг комісійного збору і не стягує додаткові комісії.
 3. Має хорошу репутацію і позитивні відгуки.
 4. Тримає дозвільну та іншу юридичну документацію у відкритому доступі.
 5. Пропонує широкий спектр послуг.
 6. Має філії в межах одного населеного пункту і в масштабах України.
 7. Дотримується конфіденційність при здійсненні угод.
 8. Гарантує захист персональних даних.

Де дізнатися курс фунта стерлінга до долара сьогодні Одеса

Офіційні котирування можна дізнатися на інтернет-сторінці Нацбанку, а точний курс фунта стерлінга до долара сьогодні в Одесі - в місцевих обмінниках. При цьому одеситам і гостям міста не обов'язково фізично відвідувати обмінні пункти. Зазвичай великі обмінки мають свої сайти, на яких вони публікують всю важливу для споживачів інформацію про стан ринку, а також адреси своїх філій і години їх роботи. Крім цього, на сайті можна скористатися зручною послугою броні. Попередньо замовивши в інтерактивному режимі (по телефону або на сайті) певну суму в найближчому відділенні, можна значно скоротити тривалість операції. Очевидно, що такий функціонал дуже зручний, особливо для зайнятих людей.