• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
  • {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Куди вигідно інвестувати заощадження в Україні в 2020 році

На сьогоднішній день існує велика кількість способів, як можна отримати пасивний дохід в Україні. Якщо хочете отримувати пасивний дохід, то необхідно вкладати свої заощадження. Існує кілька способів як можна заробити в Україні в 2020 році, а саме:

  • депозит у банк;
  • інвестиції в валюту;
  • криптовалюта;
  • житлова і комерційна нерухомість;
  • вкладення в акції, облігації;
  • купівля дорогоцінних металів.

При грамотному розподілі коштів всі ці способи вкладень працюють. Розглянемо більш детально найбільш популярні.

Банківські депозити

Депозит Україна

Популярним і надійним способом є депозит в банк. Найбільша складність полягає в тому, щоб знайти надійного фінансового партнера. Більшість українських банків працює з Фондом Гарантованих Внесків Фізичних осіб, який в разі ліквідації комерційного банку виплачує вкладникам до 200000 грн компенсації. Тому, якщо ви кладете свої гроші в банк, розподіліть їх так, щоб на рахунках сума у вас не перевищувала 200000 грн. Якщо ви хочете вкласти понад 200 тисяч гривень, то краще скористатися державними банками, які компенсують вкладникам всю суму. Але для того, щоб заробляти на відсотках від депозиту необхідно вкласти досить солідну суму, щоб вона приносила бажаний дохід, а це не кожному по кишені.

Інвестиції в валюту

Інвестиції у валюту

Даний спосіб заробітку популярний серед тих, хто отримує свій дохід на різниці валют. Це можуть бути трейдери, які здатні передбачити зростання або падіння певної валюти. Для того, щоб бути впевненим гравцем на ринку валют, необхідно більш детально вивчити тенденції зростання або падіння іноземних грошей. Через недосвідченість ви зможете залишитися в програші, тому найпростіше звернутися до професіоналів, які будуть робити цю роботу за вас.

Криптовалюта

Криптовалюта

Фахівці банківської сфери поки що не можуть оцінити потенціал інвестування в криптовалюти. Лише деякі ентузіасти, які вірять у зростання курсу крипти в майбутньому, отримують прибуток вже зараз. Можливість розрахунків криптовалютою в бізнесі зростає з кожним днем.

Купівля дорогоцінних металів

Інвестиції у дорогоцінні метали

Дорогоцінні метали завжди вважалися гарним вибором для інвестування або як актив на "чорний день". Це пов'язано з відсутністю інфляції (девальвації гривні) і незалежності від інших активів.

Підведемо підсумки

Кожен варіант інвестування має свої плюси і мінуси, тому кожна людина вибирає для себе свій метод. За прогнозами експертів 2020 рік буде непростим для української та світової економіки через пандемію коронавірусу, тому радять робити вклади тільки в вигідні проекти. Не соромтеся звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, адже вони зможуть підібрати найвигідніший актив серед десятків інвестиційних пропозицій з урахуванням ваших побажань.