• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Формування курсу фунта до рубля

Фунт стерлінга є однією з найстабільніших валют світу, яка входить до трійки від всіх світових грошей. Також варто відзначити, що британська валюта є однією з найстаріших у світі. Ставлення британського фунта стерлінга і російського рубля необхідно знати для тих, хто має ділові відносини між Україною і Російською Федерацією і Великобританією. Це можуть бути інвестиції і торгівля. Також це може бути корисно для того, якщо ви зібралися за кордон і для торгів на валютному ринку.

Причини коливань валютних котирувань

Курс фунту

Російський рубль - досить нестабільна валюта, яка може в будь-який момент як вирости, так і впасти. Це залежить відразу від декількох факторів по відношенню до фунта стерлінгу, а саме:

  • спекуляції на ринку FOREX. Тут гравці можуть ділитися як на великих, так і на дрібних. Одні можуть купувати продавати і купувати великі суми для того, щоб отримати максимальний прибуток. Другі намагаються зробити припущення на стан валют, що суттєво впливають на його скачки;
  • політична ситуація. Російська Федерація досить нестабільна країна на світовій політичній арені через те, що вона бере участь відразу в декількох військових конфліктах на сьогоднішній день. З урахуванням санкцій держава змушена погашати міжнародні зобов'язання без рефінансування, за рахунок чого валюта в Росію не повертається;
  • політика Центрального Банку стосовно грошово-кредитної ситуації. Для того, щоб вартість грошової одиниці трималася на певному рівні, центральні банки можуть проводити валютні інтервенції, при цьому контролюючи операції експорту та імпорту, змінювати облікову ставку, вносячи гроші в оборот, а також купувати і продавати валюту на відкритому ринку;
  • вартість світової сировини. Бюджет Російської Федерації формується від поставок нафти в інші країни, що дозволяє наполовину наповнити бюджет держави. Якщо вартість російської нафти падає, то автоматично дешевшає і російська валюта.

Також велике значення на курс британського фунта стерлінга і російського рубля має економіка Великобританії. Національні валюти можуть зміцнити при позитивній динаміці валового внутрішнього продукту, а також зменшенні державного боргу, безробіття, інфляції та при збільшенні обсягів виробництва і споживання.

Особливості трейдингу на валютній парі GBP/RUB

Курс рубля до фунту

Обидві країни є важливими гравцями на сировинному ринку золота і нафти. Через це формуються і курси національних валют. Для успішного заробітку на біржах потрібно аналізувати світову вартість золота, нафти, щоб передбачити динаміку фунта стерлінгів.

У співвідношення рубль - фунт високий рівень волатильності. Деякі тенденції в динаміці валютної пари відслідковуються, проте їх недостатньо для успішної торгівлі на довгострокову перспективу. Фахівці рекомендують відкривати позиції на покупку і продаж GBP/RUB в короткостроковому періоді. Варто відстежувати фінансові звіти, якими регулярно займається уряд обох країн.