0800330825

Курс злотого в Одесі сьогодні

PLN/UAH
  •  

Українці, котрі часто бувають за кордоном, можуть стикатися з необхідністю продажу валюти. Якщо обмін основних світових валют зустрічається практично всюди, з грошовими знаками сусідів-поляків все не так просто. Якщо у вас з'явилася якась сума в злотих, важливо визначитися з обмінником. Він повинен пропонувати найвигідніший і безпечний обмін. Мережа наших пунктів включає міста по всій Україні, у нас можна поміняти злоті на гривню в Одесі за кращим курсом. Як бонус ви отримуєте можливість зафіксувати умови обміну на цілу годину, для цього залиште заявку на сайті і приходьте в офіс за гривневої готівкою.

Як продати і купити польський злотий в Одесі?

Злоті можуть виявитися у вас, якщо ви їздите на заробітки або відпочинок до Польщі. Доступний обмін їх на гривні різними способами: внесок на банківську карту, зарахування на електронний гаманець.

Однак онлайн-обмінники - це не завжди надійно. Деякі з них існують тільки до першої фіноперації, а потім зникають, забравши гроші, але так і не перевівши їх на ваш рахунок. Розплачуватися по безналу зручно, але щоб вивести з рахунку або е-гаманця готівку, необхідно вжити додаткових зусиль, тому для багатьох українців, що володіють злотими, самим надійніше виявляється покупка готівки.

Щоб обміняти злоті на гривні без втрати часу і фінансів, слід особливо ретельно вибирати обмінник.

Де обміняти злоті на гривні?

Щоб вигідно обміняти злоті на гривні, вам доведеться порівняти умови, пропоновані десятками обмінників. Основні фактори вибору пункту обміну в Одесі такі:

  1. Вигідний курс злотих до гривні в Одесі, який можна легко знайти на сайті конкретного обмінника або дізнатися за телефоном. Обдзвонити всі обмінні пункти цілком реально. Це займе певний час, але, щоб бути впевненим у правильності вибору, краще витратити кілька хвилин. У будь-якому випадку, це буде швидше, ніж обходити всі пункти фізично, як це було в доінтернетні епоху. Забігаючи наперед можемо запевнити, що пропозиції нашого обмінника завжди вигідніше аналогічних пропозицій конкурентів.
  2. Наявність додаткових комісій. Часто сервіси обміну вказують курс злотого в Одесі без урахування комісійних і для клієнта утриману касиром винагороду стає неприємним сюрпризом. Заздалегідь з'ясуйте, чи справляється обмінником комісія за операціями.
  3. Надійність. Більшу довіру повинні викликати обмінні сервіси, що давно працюють на ринку. Добре, якщо про обміннику існують позитивні відгуки від реальних людей.
  4. Безпека. Все частіше в фінансових організаціях трапляються витоку інформації. Важливо бути впевненими в недоторканності персональних даних і деталей операцій.
  5. Офіційність діяльності. Довіряти кошти слід тільки легальним обмінників. Реєстраційні дані зазвичай вказані на сайті, або їх можна запросити додатково. Коли організація діє офіційно, вона не буде займатися «темними» справами. Аферисти, що ховаються від держави, можуть бути частиною «чорного валютного ринку». Зв'язавшись з ними ви ризикуєте постраждати і фінансово, і особисто.

Як у нас продати або купити польський злотий в Одесі?

На нашому сайті інформація про курс, за яким можна продати і купити польський злотий в Одесі, представлена в режимі реального часу. Якщо ви хочете отримувати найсвіжіші дані, підпишіться на розсилку. Натисніть на кнопку «Бути в курсі», залиште адресу електронної пошти, і вам не доведеться часто заходити на сайт для перевірки змін умов обміну.

Заполните заявку, чтобы обезопасить себя, «заморозив» курс покупки злотых на 60 минут. Добравшись до офиса, вы получите указанную в заявке сумму. Условия сделки не изменятся.

Нашою перевагою є оптимальний обмінний курс. Завдяки великій кількості операцій ми можемо встановлювати максимально привабливі умови. Конкуренти зазвичай використовують тактику миттєвого збагачення на проведенні разових операцій. Ми ж лояльні до клієнтів і розраховуємо на довгострокове співробітництво. Ця стратегія виправдовується і люди до нас повертаються.

Зручність розташування офісу і режим роботи без вихідних - не менш важливе обставина. Можна вибрати будь-який день для обміну злотих на гривні і швидко дістатися до каси для отримання вітчизняних гривень в обмін на польські грошові знаки.

Система безпеки нашого офісу розроблена з урахуванням сучасних вимог до подібних об'єктів. Перебуваючи в касі, ви зможете відчувати себе абсолютно спокійно. Що стосується інформації, її захист від несанкціонованих посягань третіх осіб гарантована. Персональні відомості клієнтів і дані про проведені ними операціях не передаються ні організаціям, ні фізичним особам без законної на те підстави.