0800330825

Курс євро до долара в Одесі сьогодні

EUR/USD
  •  

Незважаючи на поступову стабілізацію української економіки, жителі Південної Пальміри не поспішають конвертувати свої заощадження в національну валюту, а тому залишається актуальним питання вибору валюти для переказу активів - EUR або USD. Переваги кожного з варіантів можна оцінити тільки на практиці, тому курс долара і євро в Одесі часто запитують в нашій організації. Тут же клієнти подають заявку на проведення обмінної операції. Особливість компанії «КИТ Group» полягає у виконанні перекладів без подвійної конвертації, тобто без залучення національної валюти, а все завдяки обміну по крос курсу.

Від чого залежить курс долара і євро?

Американська і європейська валюти є провідними і задають тенденції на світовому ринку. Огляд статистики вказує на сильну волатильність, котирування помітно змінюються протягом дня, не кажучи вже про тижні чи місяці. Завдяки такій динаміці на ринку трейдер може як вигідно вкластися, так і втратити більшу частину своїх активів. Якщо ви є професійним учасником торгів в інтернеті, звертайте увагу на ряд важливих моментів:

  • останні економічні показники Євросоюзу і США;
  • рівень інфляції;
  • новини зі світовою політичної арени;
  • американська монетарна політика;
  • макроекономічні показники.

Тільки трейдер з глибокими знаннями економіки здатний вміло розпорядитися даними відомостями. Тому пропонуємо альтернативне рішення - відстежувати крос курс євро долар. Одеса в даному аспекті не відрізняється від інших міст України. На свій розсуд ви можете стежити за динамікою цін протягом дня або за останній тиждень. За допомогою простих математичних розрахунків нескладно визначити найзручніший момент для проведення транзакції.

Ми не виключаємо, що актуальні на даний момент котирування вам не сподобаються. В такому випадку пропонуємо створити запит на повідомлення, яке відправляється при зниженні ціни до необхідної позначки. Задати той самий показник можна в формі на сайті. Головне - упевніться в тому, що вказаний email є робочим, а його адреса введений коректно.

Переваги обміну євро на долар (Одеса) за допомогою нашої компанії

Якщо вам необхідно зробити обмін євро на долар, Одеса є кращим рішенням для проведення транзакції. Місто на Чорному морі завжди славився не тільки запам'ятовуються пам'ятками, а й налагодженими торговими відносинами з західними підприємствами, тому виконати крос-обмін тут не складно.

Для його проведення звертайтеся в компанію «КИТ Group». Нашими плюсами є:

  • актуальний курс. При здійсненні транзакцій ми орієнтуємося тільки на сьогоднішні котирування, які оновлюються в режимі онлайн. Це дозволяє клієнтам відразу розрахувати остаточну вартість платежу;
  • відсутність прихованих комісій. Пропонований нами курс прозорий і один з найвигідніших в Україні. У нього не закладені додаткові платежі, які позначаються на підсумковій сумі обміну EUR на USD. Компанія стягує плату за свої послуги, але вона розраховується окремо і відображається у звітному документі;
  •  ми - не чорний ринок. У багатьох склався стереотип: обмін євро-долар можна зробити тільки в банку або на чорному ринку. Ми не належимо ні до першої, ні до другої категорії. Компанія «КИТ Group» є офіційним сервісом для конвертації і володіє всією необхідною дозвільною документацією. Про високу надійність сервісу говорить багаторічний успішний досвід на ринку і відгуки задоволених клієнтів;
  • політика приватності. При обміні євро на долар, а також інших валют ми зберігаємо всі відомості про клієнтів на локальному сервері і не надаємо інформацію стороннім особам. Передача коштів відбувається на умовах анонімності.

Що потрібно для обміну євро-долар?

Спочатку подивіться курс долара євро - Одеса повинна вас приємно здивувати своїми котируваннями. Плюс ми не працюємо з подвійною конвертацією, що теж позитивно позначається на підсумковій сумі операції. Якщо заявлені показники вас влаштовують, телефонуйте в організацію по одному з номерів телефону або відразу приходите в обмінний сервіс. Наш офіс знаходиться в самому центрі міста, тому вам не важко буде завершити угоду навіть при щільному робочому графіку.

Приходьте без попередження тільки при купівлі іноземної валюти готівкою. Якщо ваші гроші зберігаються на банківській картці або електронних гаманцях, заздалегідь повідомте про це менеджеру або напишіть заявку на сайті компанії-партнера Obmenat. Для подання запиту не обов'язково проходити реєстрацію.

Обмін EUR-USD дрібних і середніх сум виконується протягом дня. Ми приймаємо заявки цілодобово, а видача коштів відбувається щодня без перерв на вихідні і святкові дні.